Andere opties
Beschrijving
Knapperige Ribble Chips met de pittige smaak van Sriracha! Deze heerlijke chips van FLYING GOOSE geven je een intense, authentieke Aziatische smaakbeleving. Perfect als snack voor onderweg of bij de borrel. Proef de unieke combinatie van zoet en pittig!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 2166 kJ / 517 kcal |
| Vet | 29 g |
| waarvan verzadigd | 2.4 g |
| Koolhydraten | 55 g |
| waarvan suikers | 3.4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.2 g |
| Zout | 1.2 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!