FLYING GOOSE Sriracha Smoke Chili Sauce 455ml
€ 6,39
Op voorraad
Beschrijving
In een groter formaat zorgt deze saus ervoor dat je altijd de perfecte kick binnen handbereik hebt. Ideaal voor marinades, motregenen of koken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 519 kJ / 123 kcal |
| Vet | 0.7 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 26 g |
| waarvan suikers | 22 g |
| Vezels | 2.5 g |
| Eiwitten | 2 g |
| Zout | 6.8 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!