Andere Opties
Beschrijving
Geniet nu van de heerlijke pittige smaak van Flying Goose Sriracha in een knapperige kroepoek! Deze kroepoek is gemaakt met de originele Flying Goose Sriracha saus uit Thailand en bevat maar liefst 11,4% garnaal, meer dan de meeste andere merken. Het beste? Ze zijn al klaar om zo uit de zak te eten – frituren of bakken is niet nodig! Perfect als smaakvolle snack voor tussendoor, of als knapperige toevoeging bij je Aziatische maaltijd. Proef de authentieke Sriracha kick!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1694 kJ / 404 kcal |
| Vet | 19.94 g |
| waarvan verzadigd | 2.05 g |
| Koolhydraten | 51.97 g |
| waarvan suikers | 6.39 g |
| Vezels | 0.6 g |
| Eiwitten | 3.22 g |
| Zout | 2.38 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!