FOCO Coconut Ice Cream 160g
€ 4,99
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een romige traktatie die de tropische essentie van kokosnoot bevat, perfect voor een verfrissend dessert. Elke hap is een heerlijke ontsnapping naar het paradijs
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 602 kJ / 145 kcal |
| Vet | 9.6 g |
| waarvan verzadigd | 8.9 g |
| Koolhydraten | 14 g |
| waarvan suikers | 14 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.9 g |
| Zout | 0.2 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!