Andere Opties
Beschrijving
Deze voedingsrijke zwarte sesamzaadjes zijn perfect voor het toevoegen van smaak en knapperigheid aan uw gerechten, van salades tot gebak
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 2623 kJ / 627 kcal |
| Vet | 48.1 g |
| waarvan verzadigd | 7.08 g |
| Koolhydraten | 24.2 g |
| waarvan suikers | 1.3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 18.1 g |
| Zout | 2.5 g |
Allergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!