Andere opties
Beschrijving
Geniet van een snelle en smaakvolle maaltijd met deze heerlijke kimchi udon noedel bowl van GARAK. Perfect voor een gemakkelijke lunch of diner met authentieke Aziatische smaken. Ideaal als snelle maaltijd, direct uit de bowl. Bewaar op kamertemperatuur.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 548 kJ / 131 kcal |
| Vet | 0.6 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 29.1 g |
| waarvan suikers | 1.2 g |
| Vezels | 3.3 g |
| Eiwitten | 3.8 g |
| Zout | 2.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!