AGEL Gingerbon Ginger Candy 125g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de warme, kruidige smaak van gember met deze heerlijke snoepjes. Perfect voor onderweg of als een verfrissende traktatie. De intense gembersmaak is een heerlijke oppepper op elk moment van de dag. Bewaar op een koele, droge plaats.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1632 kJ / 390 kcal |
| Vet | 2 g |
| waarvan verzadigd | 2 g |
| Koolhydraten | 94 g |
| waarvan suikers | 49 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 25 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!