HAPPY BELLY Gyoza Skin 10x10cm 300g
€ 3,39
Op voorraad
Beschrijving
Maak thuis je eigen heerlijke gyoza met deze Happy Belly Gyoza Skins. Deze kant-en-klare wikkels zijn gemakkelijk te gebruiken en perfect voor het maken van uw eigen unieke dumplingvullingen. Laat uw culinaire creativiteit schitteren!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1137 kJ / 271 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan suikers | 0.8 g |
| Vezels | 1.8 g |
| Eiwitten | 9.7 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.

Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!