HAPPY BOY Wonton Skin For Deep Fry 200g
€ 3,69
Op voorraad
Beschrijving
Deze wontonvellen zijn speciaal ontworpen om te frituren en creëren een knapperige en gouden textuur, perfect voor hartige snacks
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1175 kJ / 277 kcal |
| Vet | 2 g |
| waarvan verzadigd | 0.53 g |
| Koolhydraten | 50.62 g |
| waarvan suikers | 5.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 13.4 g |
| Zout | 0.18 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.



Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!