HEINEKEN Beer 5% 330ml
€ 1,49
Uitverkocht
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de frisse, verfrissende smaak van dit iconische pils, bekend om zijn uitgebalanceerde smaak en zachte afdronk. Perfect te combineren met elke maaltijd of als gekoeld drankje
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 176 kJ / 42 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 3.2 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Beperking
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!