HAIDILAO Hotpot Seasoning Tomato Flavour 125g
€ 1,99
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Voeg een pittige twist toe aan je stoofpot met deze smaakmaker met tomatensmaak, perfect voor een verfrissende en heerlijke bouillon
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1554 kJ / 370 kcal |
| Vet | 14.8 g |
| waarvan verzadigd | 7 g |
| Koolhydraten | 55.5 g |
| waarvan suikers | 33.2 g |
| Vezels | 3.7 g |
| Eiwitten | 3.6 g |
| Zout | 3.45 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!