HIKARI MISO Menraku Instant Restaurant Style Ramen Shoyu 188.4g
€ 4,39
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Geniet van een kom shoyu ramen met dit handige instantpakket, met hartige sojasaussmaken en heerlijke noedels
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1426 kJ / 336 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 65.6 g |
| waarvan suikers | 3.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 14.1 g |
| Zout | 5.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!