Andere Opties
Beschrijving
Les je dorst met deze verfrissende lycheedrank. Deze drank is gemaakt met echt lycheefruit en biedt een zoete en exotische smaak.
Kenmerken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 67 kJ / 16 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 4 g |
| waarvan suikers | 3.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.02 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!