ITO EN Green Tea Powder With Matcha 32g
€ 9,49
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Breng uw dranken naar een hoger niveau met dit hoogwaardige groene theepoeder doordrenkt met matcha, ideaal voor lattes, smoothies en bakken
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1403 kJ / 331 kcal |
| Vet | 0.7 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan suikers | 1.3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.8 g |
| Zout | 0.09 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!