Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een gezond en hartig tussendoortje met dit gedroogde geroosterde zeewier. Dit zeewier is licht gekruid en biedt een knapperige textuur en een heerlijke umami-smaak.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1491 kJ / 351 kcal |
| Vet | 1.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.9 g |
| Koolhydraten | 35.8 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 49.3 g |
| Zout | 1.2 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!