JONGGA Classic Kimchi (Glass Jar) 350g
€ 6,19
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Ervaar de authentieke smaak van Korea met deze klassieke kimchi. Gemaakt met Chinese kool, radijs en een mix van kruiden, wordt deze kimchi tot in de perfectie gefermenteerd in een traditionele glazen pot, waardoor de frisse en pittige smaak behouden blijft.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 173 kJ / 41 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 7.8 g |
| waarvan suikers | 3.9 g |
| Vezels | 1 g |
| Eiwitten | 1.9 g |
| Zout | 1.3 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!