Andere opties
Beschrijving
Knapperige KAUBOI chips met een heerlijke zoete en hartige smaak van honing en boter. Perfect als tussendoortje of om te delen met vrienden. Geniet van deze unieke smaaksensatie uit Azië! Een smaakvolle traktatie voor elk moment.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 2064 kJ / 495 kcal |
| Vet | 28 g |
| waarvan verzadigd | 2.7 g |
| Koolhydraten | 51 g |
| waarvan suikers | 4.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.5 g |
| Zout | 1.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!