Beschrijving
Deze knapperige panko-broodkruimels zijn perfect voor paneren en braden en voegen een heerlijke knapperigheid toe aan uw favoriete gerechten
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1565 kJ / 369 kcal |
| Vet | 1.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.5 g |
| Koolhydraten | 72 g |
| waarvan suikers | 4.9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 0.29 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.


Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!