RENGI Mung Bean Pancake 360g
Uitverkocht
Andere opties
Beschrijving
Ervaar de authentieke smaak van Korea met de RENGI Mung Bean Pancake. Deze hartige pannenkoekjes zijn gevuld met een zachte mungbonenvulling en perfect gekruid. Een heerlijke keuze voor een snel en voedzaam ontbijt of een smakelijke snack. Eenvoudig te bereiden en ideaal voor wie houdt van een hartige traktatie met een Koreaanse twist!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 589 kJ / 141 kcal |
| Vet | 3.59 g |
| waarvan verzadigd | 0.55 g |
| Koolhydraten | 22.21 g |
| waarvan suikers | 0.97 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8.53 g |
| Zout | 0.34 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!