Andere opties
Beschrijving
Voeg een kick toe aan je snacktijd met deze zeewiersnack met wasabi-smaak. Het biedt een knapperige textuur en een scherpe wasabi-smaak die uw smaakpapillen zal prikkelen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 2264 kJ / 543 kcal |
| Vet | 35.4 g |
| waarvan verzadigd | 5.4 g |
| Koolhydraten | 30.3 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 25.8 g |
| Zout | 2.37 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!