Andere opties
Beschrijving
Voeg een knapperige en pittige kick toe aan uw maaltijden met Lao Gan Ma Pinda’s in Chili-olie. Deze populaire smaakmaker bestaat uit geroosterde pinda’s bedekt met een smaakvolle chili-olie. Geniet ervan als topping voor noedels, rijst, salades en meer.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 2629 kJ / 628 kcal |
| Vet | 53 g |
| waarvan verzadigd | 4.9 g |
| Koolhydraten | 28.2 g |
| waarvan suikers | 1.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7.4 g |
| Zout | 1.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!