Andere Opties
Beschrijving
Maak uw kip mals en geef uw kip smaak met LEE KUM KEE Kipmarinade. Deze veelzijdige marinade is perfect om te grillen, bakken of roerbakken en geeft een heerlijke diepte aan uw kipgerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 881 kJ / 207 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan suikers | 49 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.8 g |
| Zout | 13.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!