LEE KUM KEE Chilli Garlic Sauce 368g
€ 3,69
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geef uw maaltijden meer pit met LEE KUM KEE Chili-knoflooksaus. Deze veelzijdige smaakmaker combineert vurige chilipepers en geurige knoflook en voegt een krachtige kick toe aan roerbakgerechten, noedels en meer.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 360 kJ / 86 kcal |
| Vet | 0.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 14 g |
| waarvan suikers | 13 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.3 g |
| Zout | 10.8 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!