Andere Opties
Beschrijving
Verrijk uw culinaire creaties met de zoete en hartige smaken van LEE KUM KEE Hoisinsaus. Deze veelzijdige saus is perfect voor wokgerechten, glazuren en dipsauzen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 956 kJ / 226 kcal |
| Vet | 1.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 51 g |
| waarvan suikers | 49 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.7 g |
| Zout | 6.9 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.







Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!