Andere opties
Beschrijving
Maak overheerlijke spareribs met LEE KUM KEE Spareribsaus. Deze smaakvolle marinade is vakkundig gemengd met een balans van zoete, hartige en pittige tonen, waardoor een heerlijk glazuur aan uw ribben wordt toegevoegd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 847 kJ / 201 kcal |
| Vet | 4 g |
| waarvan verzadigd | 0.6 g |
| Koolhydraten | 38 g |
| waarvan suikers | 37 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.3 g |
| Zout | 11.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!