Andere Opties
Beschrijving
Voeg een vleugje smaak toe aan je roerbakgerechten met LEE KUM KEE Tomaten-Knoflook Roerbaksaus. Deze handige saus combineert de zoetheid van tomaten met de aromatische smaak van knoflook, waardoor een heerlijke basis ontstaat voor uw gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 638 kJ / 150 kcal |
| Vet | 0.6 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 32 g |
| waarvan suikers | 31 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3.6 g |
| Zout | 5.9 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!