Andere opties
Beschrijving
Creëer verfrissende Indonesische dawet-dranken met LEKKER BEKKIE Dawet-siroop. Deze zoete en geurige siroop is perfect voor het toevoegen van een traditioneel tintje aan uw favoriete Indonesische desserts en drankjes.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1141 kJ / 272 kcal |
| Vet | 1 g |
| waarvan verzadigd | 1 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| waarvan suikers | 63 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.6 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.




Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!