Andere Opties
Beschrijving
Met deze mix kunt u met minimale inspanning heerlijke agar-desserts met kokossmaak maken. Voeg gewoon water toe aan de mix en je hebt een heerlijk dessert dat de tropische smaak van kokosnoot laat zien. Het is geweldig voor feestjes of als verfrissend tussendoortje bij warm weer, en kan puur of met fruit worden genoten
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1843 kJ / 440 kcal |
| Vet | 24 g |
| waarvan verzadigd | 16 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan suikers | 31 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2 g |
| Zout | 1.21 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!