Andere opties
Beschrijving
Geniet van een klassieke Koreaanse traktatie met deze met chocolade bedekte marshmallowcakes. Deze zachte en donzige taarten zijn gevuld met een romige marshmallowvulling en omhuld met een rijke chocoladelaag, waardoor ze een zoete en bevredigende snack bieden.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1791 kJ / 428 kcal |
| Vet | 17.9 g |
| waarvan verzadigd | 14.3 g |
| Koolhydraten | 64.3 g |
| waarvan suikers | 36 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3.6 g |
| Zout | 0.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!