PEPERO Almond 32g
€ 1,59
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Knapperige biscuitsticks omhuld met romige chocolade en stukjes amandel. Een heerlijke en populaire snack uit Korea.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 2226 kJ / 532 kcal |
| Vet | 29.1 g |
| waarvan verzadigd | 12 g |
| Koolhydraten | 55.7 g |
| waarvan suikers | 23.1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 12.5 g |
| Zout | 0.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!