LOVE & LOVE Mochi Assorted Fruit 120g
€ 3,69
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Ontdek een mengeling van fruitige smaken met LOVE & LOVE Assorted Fruit Mochi. Deze kleurrijke lekkernijen bieden een heerlijke verscheidenheid aan fruitvullingen, omhuld met zachte, taaie mochi.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1505 kJ / 360 kcal |
| Vet | 1.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 85 g |
| waarvan suikers | 15 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.3 g |
| Zout | 0.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!