Andere opties
Beschrijving
Een medium pikante sambal die knoflook met chili combineert tot een veelzijdige smaakmaker, perfect voor vele maaltijden
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 173 kJ / 41 kcal |
| Vet | 1.5 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 5 g |
| waarvan suikers | 4.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.9 g |
| Zout | 11.5 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!