MAI WA Fresh Ramen Noodles 180g
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van authentieke Aziatische smaken met deze verse ramen noodles van MAIWA. Perfect voor snelle en gemakkelijke ramen soepen, roerbakgerechten of als basis voor andere heerlijke gerechten. Bewaar ze op kamertemperatuur en ervaar de smaak van verse noodles in een handomdraai.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 606 kJ / 143 kcal |
| Vet | 0.3 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 30 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 4.4 g |
| Zout | 0.31 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.




Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!