MAUSSI Fried Potatoes 100g
€ 2,09
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Krokant gebakken aardappeltjes als handig tussendoortje, perfect om zo van te genieten of als bijgerecht
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1200 kJ / 280 kcal |
| Vet | 10 g |
| waarvan verzadigd | 1.2 g |
| Koolhydraten | 40 g |
| waarvan suikers | 6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6 g |
| Zout | 5 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!