Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een mengeling van knapperige en pittige groenten met MEE CHUN Mixed Pickles. Deze ingemaakte groenten zijn een heerlijke aanvulling op sandwiches, hamburgers en een verscheidenheid aan gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 495 kJ / 118 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 28 g |
| waarvan suikers | 22 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.38 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!