Andere Opties
Beschrijving
Verbeter uw culinaire creaties met het nootachtige aroma en de rijke smaak van MEE CHUN Sesamolie. Deze veelzijdige olie is perfect voor wokgerechten, marinades en dressings.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 3301 kJ / 786 kcal |
| Vet | 87 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.








Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!