Andere Opties
Beschrijving
Verbeter uw culinaire creaties met de rijke, hartige smaak van MEE CHUN sojasaus. Deze veelzijdige saus is perfect om diepte en umami aan uw gerechten toe te voegen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 441 kJ / 105 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 22 g |
| waarvan suikers | 13 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2.8 g |
| Zout | 22.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!