Andere Opties
Beschrijving
Voeg een vleugje umami toe aan je gerechten met MEGACHEF Ansjovisvissaus. Dit handige formaat is perfect voor het ontdekken van de rijke, hartige smaken van deze essentiële Zuidoost-Aziatische smaakmaker.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 321 kJ / 77 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 5.9 g |
| waarvan suikers | 5.4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 25 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!