Andere opties
Beschrijving
Heerlijke MEIJI HELLO PANDA koekjes met een zachte karamelvulling! Geniet van deze knapperige, zoete traktatie als tussendoortje. Perfect voor een snelle snack onderweg of bij de koffie. Een favoriet voor jong en oud! Bewaar op een koele, droge plaats.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 2213 kJ / 527 kcal |
| Vet | 28.5 g |
| waarvan verzadigd | 15.8 g |
| Koolhydraten | 60.5 g |
| waarvan suikers | 29.9 g |
| Vezels | 0.6 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 0.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!