Andere Opties
Beschrijving
Voeg een zoete, authentieke Aziatische smaak toe aan uw gerechten met MIYATA Mirin. Perfect voor het eenvoudig bereiden van heerlijke roerbakgerechten, soepen en meer. Ideaal voor het verrijken van uw favoriete recepten. Ontdek de veelzijdigheid van deze Japanse kookwijn!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1305 kJ / 307 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan suikers | 54 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!