Andere opties
Beschrijving
MIYATA Wasabi Paste: Voeg een pittige, authentieke Aziatische smaak toe aan sushi, noodles en vleesgerechten. Perfect voor snelle en gemakkelijke maaltijden, roerbakgerechten en soepen. Geniet van de intense smaak van Japanse wasabi!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1344 kJ / 321 kcal |
| Vet | 14 g |
| waarvan verzadigd | 6.8 g |
| Koolhydraten | 51 g |
| waarvan suikers | 23 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.5 g |
| Zout | 9.5 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.







Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!