Andere opties
Beschrijving
Milde, authentieke rijstazijn van MIZKAN geeft een subtiele, zoetzure smaak aan uw gerechten. Perfect voor het verfijnen van sushi, salades, marinades en Aziatische gerechten. Voeg een vleugje verfijning toe aan uw maaltijden met deze onmisbare smaakmaker.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 114 kJ / 27 kcal |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.1 g |
| Koolhydraten | 1.4 g |
| waarvan suikers | 0.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.1 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!