Andere Opties
Beschrijving
Geef uw dag meer pit met Nongshim Instant Noodle Cup Gourmet Spicy Shin Ramyum. Deze handige beker heeft de klassieke Shin Ramyun-smaak in een kleiner formaat. Perfect voor een snelle en pittige snack.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1837 kJ / 436 kcal |
| Vet | 14 g |
| waarvan verzadigd | 6.7 g |
| Koolhydraten | 70 g |
| waarvan suikers | 4.8 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7.6 g |
| Zout | 4.9 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!