NONGSHIM Instant Neoguri Ramyun Seafood and Mild 120g
€ 1,79
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Geniet van de smaak van de zee met Nongshim Instant Noodle Seafood & Mild Neoguri Ramyun. Deze noedels bevatten een hartige zeevruchtenbouillon met een vleugje kruiden. Een smaakvolle en bevredigende maaltijd, perfect voor liefhebbers van zeevruchten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1778 kJ / 422 kcal |
| Vet | 13 g |
| waarvan verzadigd | 6.6 g |
| Koolhydraten | 68 g |
| waarvan suikers | 3 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 8.3 g |
| Zout | 3.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!