NVF Paneer (price per 1kg)
€ 13,59
Uitverkocht
Andere opties
Beschrijving
Deze verse Indiase kaas is een veelzijdig ingrediënt in veel Zuid-Aziatische gerechten. Gebruik het om romige curries, hartige snacks of heerlijke desserts te maken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1113 kJ / 265 kcal |
| Vet | 20.8 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 1.2 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 18.3 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!