NVF Tau Kwa 300g
€ 3,19
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Deze stevige tofu is een hoofdingrediënt in veel Aziatische keukens en is perfect voor wokgerechten, soepen en gestoofde gerechten. De neutrale smaak absorbeert sauzen en kruiden prachtig.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1134 kJ / 271 kcal |
| Vet | 20.8 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 33.4 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!