OBENTO Picked radish strip 350g
€ 2,89
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Voeg een pittige crunch toe aan je maaltijden met deze ingelegde radijsreepjes. Deze knapperige en verfrissende reepjes zijn perfect als bijgerecht, als topping voor salades of als ingrediënt in je favoriete Aziatisch geïnspireerde recepten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 251 kJ / 60 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| waarvan suikers | 12 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 4 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!