OCTOBER WING Bean Curd Sheet (Tofu Slice) 227g
€ 3,09
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Deze dunne vellen tahoe zijn een veelzijdig ingrediënt voor je favoriete Aziatische gerechten en zijn perfect om in te pakken, in lagen te leggen of om een delicate textuur toe te voegen aan roerbakgerechten en soepen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 960 kJ / 228 kcal |
| Vet | 4 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 24 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 24 g |
| Zout | 1.9 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!