O’FOOD Gochujang Tteokbokki Sauce 120g
€ 2,09
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Authentieke Koreaanse tteokbokki saus voor een pittige en zoete smaak. Perfect voor het bereiden van heerlijke tteokbokki thuis.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 926 kJ / 221 kcal |
| Vet | 3.6 g |
| waarvan verzadigd | 0.6 g |
| Koolhydraten | 43.4 g |
| waarvan suikers | 36.1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3.2 g |
| Zout | 6.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!