Andere opties
Beschrijving
Dit maïszetmeel is een hoofdingrediënt in veel keukens en is perfect voor het verdikken van sauzen, jus en desserts, of voor gebruik als coating voor gefrituurd voedsel.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1503 kJ / 355 kcal |
| Vet | 2.1 g |
| waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 74.9 g |
| waarvan suikers | 0.9 g |
| Vezels | 3.7 g |
| Eiwitten | 7.2 g |
| Zout | 0 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!